Yükleniyor.
Lütfen Bekleyiniz.

Menu

+90 212 613 31 82

info@mtmakina.com.tr

Telif Hakkı

Ana SayfaTelif Hakkı
Ana SayfaTelif Hakkı

Telif Hakkı

3

 

© 2018 MT MAKİNA Tüm Hakları Saklıdır

MT MAKİNA; MT MAKİNA' ya ait olan tüm metin, grafik görselleri ve yazılımlarla ilişkili tüm telif haklarını elinde tutmaktadır ve işbu belgeyle burada yayımlanan belgeleri yalnızca bilgileri iletme veya görüntüleme amaçları doğrultusunda elektronik olarak kopyalamanıza izin verir. Bu web sitesindeki hiçbir dosyayı tekrarlayan yayın amacıyla aktaramaz, tadil edemez ya da başka bir şekilde değiştiremezsiniz veya MT MAKİNA' nın yazılı izni olmadan sitenin içerdiği bilgileri yazdıramazsınız.

Burada kullanılan şirket ve ürün kimliğinin yanı sıra MT MAKİNA, MT SHREDDER, bunların logoları, FLOBER, DATABER ve STERIBER ticari takdim şekli MT MAKİNA' nın ticari markalarıdır ve izinsiz kullanılamazlar. MT MAKİNA, İkitelli OSB. Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi 2.Ada 2B Blok No: 213/1 Başakşehir / İstanbul adresinde kayıtlı MT MAKİNA Ltd. Şti. tescilli ticari markalarıdır. Yukarıda açıkça belirtilmediği sürece, burada yer alan hiçbir madde MT MAKİNA' nın herhangi bir telif hakkı, patent veya ticari marka ile ilişkili herhangi bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanamaz.

Yasal Bildirimler

Metin, görsel ve bağlantılar dahil olmak üzere bu yayında yer alan bilgiler, ticari elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin MT MAKİNA tarafından yalnızca temsilcilerine kolaylık sağlamak amacıyla "olduğu gibi" temin edilmiştir. MT MAKİNA GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. bu yayındaki veya bu yayının referans veya bağlantı verdiği diğer belgelerdeki olası hatalar veya eksikliklerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu yayın, teknik veya diğer yanlışlıklar içerebilir ve burada referans verilen tüm ürünler veya hizmetler her bölgede sunulmamaktadır. Bu bilgilerde düzenli olarak değişiklikler yapılmaktadır ve MT MAKİNA bu yayında açıklanan ürünler veya hizmetlerde istediği zaman değişiklik yapabilir. Burada yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce MT MAKİNA ile iletişime geçin.

Bu Web Sitesi veya MT MAKİNA ürünleri ve hizmetleriyle ilgili yorumlarınız, sorularınız, önerileriniz, düşünceleriniz vb. için doğrudan MT MAKİNA ile iletişime geçmeyi seçmeniz halinde, bu gibi bilgilerin gizli bilgi olarak değerlendirilmeyeceğini, MT MAKİNA' nın bu gibi iletişimlere yanıt vermek zorunda olmayacağını ve bu bilgileri ürün geliştirme, üretim ve pazarlama faaliyetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla çeşitli faaliyetlerde kullanabileceğini ve hiçbir sınırlama olmaksızın çoğaltma, kullanma, açıklama ve başka kişilere dağıtma hakkına sahip olacağını kabul etmiş olursunuz.

{emailcloak=off}

Hakkımızda

Firmamız parçalayıcı, kırıcı, öğütücü, ezici, kesici, yakıcı, ayrıştırıcı makineler ve tesisler üretmektedir. Ürettiğimiz teknolojiler ile atıklarınızın hacmini ufaltıp, bertaraf edip, tekrar kullanımını sağlayıp, sterilize yapıp veya enerjiye dönüştürüp sizlere yenilikçi çözümler sunarak çevre duyarlılığı ile ilgili tüm sektörlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ürünlerimiz

Flickr

Bize Ulaşın

mt makina geri dönüşüm sistemleri

Adres: İkitelli OSB. Giyim Sanatkarları San. Sit. 2.Ada 2B Blok No: 213/1 Başakşehir / İstanbul

Telefon: +90 (212) 613 31 82

E-posta: info@mtmakina.com.tr