Hoşgeldiniz

Web sitemize hoşgeldiniz. Firmamız parçalayıcı, kırıcı, öğütücü, kesici, ayrıştırıcı makineler ve geri dönüşüm tesisleri imalatı yapan firmamızda ihtiyacınız olan en doğru ürünü konusunda uzman makine mühendislerimiz ile birlikte seçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Telefon: (212) 613 31 82            E-posta: info@mtmakina.com.tr

Biz Kimiz?

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? - MT Makina Geri Dönüşüm Sistemleri

HAKKIMIZDA

Geri dönüşümün en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Firmamız kadrosu, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, rekabetin sürekli arttığı günümüz pazar ortamında, kuruluşların ilk politikası, müşterilerine kalite güvencesi vermek olduğu bilincini benimsedik.

 

Kalite, güven ve titizlik anlayışıyla birlikte en son teknolojik imkanları da kullanmak gerekir. Pazardaki rekabet koşulları, müşteri memnuniyetinin de uzun dönemli bir yatırım olgusu olduğunu göstermiştir. Firmamız parçalayıcı, kırıcı, ayrıştırıcı, kesici makineler ve geri dönüşüm sistemleri üzerinde yoğunlaşarak çevre duyarlılığı ile ilgili sektörlere hizmet vermektedir. Ürettiğimiz geri dönüşüm sistemleri ve makineleri aracılığıyla atıklarınızın bertarafını kolaylaştırıp, daha tutarlı bir hacim elde etmek ve yeniden kullanılması için daha yenilikçi çözümler ile çevre kuralları dahilinde üzerimize düşeni yapmaktayız.

Misyonumuz

Temel misyonumuz, hızla ve yenilenerek gelişen dünya ve ülkemiz üretim zincirinin kopmaz bir parçası olmaktır. Firmamızın felsefesi hatasız iş ve müşteri memnuniyeti merkezine odaklanmıştır. Bu hedefe, yeni çalışmalara ve tekniklere imza atıp, dünya teknolojilerini sürekli takip ve transfer ederek ulaşıyoruz. Uzun yılların deneyimleri ve birikimleri sonucu elde ettiğimiz profesyonel yaklaşım firmamızın ayırt edici temel nitelikleri arasındadır. Gelinen noktada MT ailesi adı, kaliteli ürünler, müşteri merkezli pazarlama, hatasız iş, sürekli servis ve kesintisiz gelişme ile birlikte anılmaktadır.

Vizyonumuz

Geri dönüşüm sektöründe dünya standartlarını yakalayarak, hız, kalite ve kesintisiz gelişim ihtiyacına yanıt olup, bu alandaki boşluğu doldurmaktır. Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kaliteyi öncüleyen; sektörde en hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma oluşturmaktır. Sürekli gelişim bilinciyle , kaliteli ve verimli üretim anlayışını, kuruluş çalışanları ve müşterilerine benimseten yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

Hedeflerimiz

Sektörde Markalaşmak 95%
Kalite, güven ve zaman konusunda lider olmak 100%
Alanında örnek firma olmak 97%
Hatasız iş ve müşteri memnuniyeti 100%
Sektörde dünya standartlarını yakalamak 99%

AR-GE

“Kalite bilinçli müşteriyi, bilinçli müşteri de kaliteyi oluşturur” felsefesini biz MT ailesi olarak benimsedik ve ürettiğimiz makinaların, geri dönüşüm sistemlerinin zamanında teslimi ve servis hizmetlerinin en kısa zamanda verilmesi için gerekli alt yapıyı oluşturarak Türkiye içi hizmetlerimizi, üretimimizi yurt dışı taleplerine de cevap verecek hale getirdik. MT için yenilik devamlı ileriye gitmek demektir. Müşterilerimizin talepleri ve teknolojik ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle MT’ in aktiviteleri ve enerjisi araştırma ve geliştirmeye odaklanmıştır. Müşterilerimizin taleplerini daha iyi karşılayabilmek adına, tecrübeli mühendislerimiz ile ihtiyaçlarına uygun olarak özel tasarımlarımız ile üretim yapmaktayız. Başarılarımız bizim doğru yolda olduğumuzu kanıtlamaktadır. Atık yönetimindeki yenilikçi çözümlerimiz çevrenin korunmasına önemli derecede katkı sağlamaktadır. Vaadimiz bizim bu konudaki farkındalığımızı arttırarak, daha etkili ve yenilikçi çözümler bulma yolunda bizi yönlendirmektedir. Teknik tecrübe ve motivasyon konusunda ayırt edici bir yerde bulunan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Hakkımızda

Firmamız parçalayıcı, kırıcı, öğütücü, kesici, ayrıştırıcı makineler ve geri dönüşüm tesisleri imalatı yapan firmamızda ihtiyacınız olan en doğru ürünü konusunda uzman makine mühendislerimiz ile birlikte seçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Flickr

Bize Ulaşın

  • İkitelli OSB. Giyim Sanatkarları San. Sit. Kat: 2 B Blok No: 213 / 1
  • +90 212 613 31 82
  • info@mtmakina.com.tr
  • Bize Ulaşın
  • Haritayı Aç

Twitter